Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

trenfrdeitknru

Okul Bilgisi

Zoni Language Centers, 1991 yılında Mr. Zolio C Nieto tarafından kurulmuştur. Zoni Manhattan, Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver, Kanada’da Yoğun İngilizce Programı (IEP) ve diğer İngilizce kursları sunmaktadır.

Zoni New York Eyaleti Eğitim Departmanlığı tarafından sertifikalı, Miami Beach ACCET tarafından akredite edilmiş ve Vancouver Kanada ise Kanada Dilleri tarafından akredite edilmiştir.

Zoni Language Centers ayrıca ABD’de SEVIS onaylı okullardır. Manhattan ve Miami Beach okullarımız TOEFL IBT ve Cambridge Üniversitesi ESOL sınavları için yetkili test merkezleridir.

Öğretmenler kurum içinde geliştirilmiş kanıtlanmış metodu ile Zoni İngilizce sistemi serisini kapsayan kitaplar kullanmaktadır. Bu derleme, öğrenci merkezli öğretim metodunun direkt yöntem, bütünsel fiziki tepki yöntemi, iletişimsel yaklaşım, müşterek öğrenme tarzlarını birleştirmektedir. Öğrenciler doğal ve eğlenceli bir sınıf ortamında dialoglar ve uygulamalarla İngilizceyi daha aktif bir şekilde öğrenebilirler.

Programlar

  • Genel İngilizce
  • Sınav Kursları(TOEFL, IELTS)
  • İş İngilizcesi
  • Tefl Kursu

Merkezler

Amerika

New York, Manhattan

New York, kültür, eğlence, sanat, moda, iş ve eğitim gibi konularda dünya merkezidir. New York, iyi zaman geçirirken, aynı zamanda ingilizce yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bir şehirdir. Zoni Manhattan kampüsü, konum itibariyle Empire State Binası ve Times Meydanı gibi moda ve cazibe merkezlerine yakın bir konumdadır. Chelsea’de bulunan bir kafede ya da Manhattan’da ki birçok parkta gerçekleştirilen konserlerde yaz akşamlarınızı rahatlayarak geçirebilirsiniz. İlgileriniz veya sosyal çevreniz ne olursa olsun New York ve Zoni herkese hitap etmektedir.

New York, Queens

Zoni Flushing New York Şehri`nin en farklı bölgelerinden birinde yer almaktadır. Manhattan`ın merkezine sadece 20 dk uzaklıkta olan Flushing`de eğitim almak size eşsiz bir deneyim sunacaktır. Neredeyse her kültür ve milleti barındıran Flushing, öğrencilere sadece İngilizce öğrenmek değil aynı zamanda dünyanın her yerinden yeni arkadaşlıklar da kurma imkânı sağlamaktadır.

Miami

Kuzey Amerika’da en egzotik, heyecan verici ve tüm yıl boyunca canlı yerlerinden biri olan Miami Beach muhteşem yaz kültürünün tadını çıkarırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir yerdir. Kampüsümüz tarihi Art Deco bölgesinin kalbinde, beyaz kum ve masmavi suları olan plaja bir adım uzaklıktadır. Arkadaşlarınızla caz barda kulağa hoş gelen sesleri dinleyebilir ya da kaldırım üstü kafelerde insanları izleyerek uzun ve rahatlatıcı bir öğlen sonrası geçirebilirsiniz. Geceleri hareketli bar ve klüplerde eğlenebilir, şehrin tropikal tadını keşfedebilir ya da sahilde bronzlaşırken ders çalışabilirsiniz.

Öğrenciler için sunduğumuz çeşitli ESL kursu seçenekleri Zoni Miami Beach’i kuşkusuz çekici kılmaktadır. Amerika’da üniversitede eğitim almak isteyenler için TOEFL ve Cambridge, çalışmayı düşünen öğrencilerimiz için Yoğun İş İngilizcesi seçeneklerini alabilirler. Kurslarımıza ek olarak, Disney World, Key West, Everglades gibi yakın yerlere geziler ve turlara katılabilirsiniz.

New Jersey,

Elizabeth, New Jersey en hızlı büyüyen şehirlerinden biridir. Şehir merkezine kısa bir tren yolcuğuyla gidebilirsiniz. Okulun sunduğu, spor ve çeşitli etkinliklere katılabilirler, cadılar bayramı, kostüm yarışması gibi benzersiz eğlencelerle de vakit geçirebilirsiniz.


Kanada

Vancouver

Vancouver İngilizce dil okulumuz, şehir merkezinin kentin çok sayıda gözde merkezine yakın, toplu taşıma imkânlarının yanında bulunmaktadır. Sunset Beach, Stanley Park ve nefes kesen Vancouver Limanı’na yürüme mesafesindedir. Yaşam kalitesi ile maliyeti karşılaştırıldığında dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak sıralanan yerde Zoni Vancouver’da ders almak iyi bir seçimdir.

Zoni, heyecan veren aktiviteler düzenleyerek, İngilizce’nizi geliştirirken aynı zamanda da uluslararası arkadaşlar da edilebilirsiniz. Aynı zaman da Kanada’nın muhteşem ulusal parklarına geziler ve Seattle gibi yakın yerlere de hafta sonu turları düzenlemekteyiz. Çeşitli aktivitelere ek olarak, Vancouver Kampüsümüz de uluslararası ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerinin Kanada okul sistemine geçişinde yardımcı olan Köprü Programımız da mevcuttur.

Toronto

Canada’nın en büyük şehirlerinden olan Toronto büyüleyici atmosferi ve tarihiyle keşfedilmeye değer bir şehirdir. Zoni Toronto, tüm bu güzelliklerin tam kalbinde bulunmaktadır. Çeşitli aktivitelerimiz ve gezilerimizle sizlere okulumuz da güzel bir deneyim için beklemekteyiz.

 

İngiltere

Londra

Dünyada ki en eğlenceli başkentlerden birisi olan Londra, aksiyon, heyecan ve eğlence dolu bir şehirdir. Zengin tarihi ve kültürü dünyanın her yerinden gelen kozmopolit yapısı Londra’yı eşsiz kılmaktadır. İşte tüm aksiyonun kalbinde olan okulumuz size müthiş bir deneyim sunmaktadır.

Konaklama

  • Özel ev seçeneği
  • Aile Yanında Konaklama
  • Paylaşımlı Oda veya Daire Kiralama

 

Back to top