Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

trenfrdeitknru


LEO Yurtdışı Eğitim öğrencilere, velilere ve kurumlara ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda en uygun yurtdışı eğitim programlarını sunmak ve ilk görüşmeden başlayıp, programın bitişi ile ülke dönüşüne kadar olan süre zarfında gerekli tüm işlemleri yapmak üzere Adana ilinde kurulmuştur. Ancak tüm Türkiye’den öğrencilerin yurtdışı rehberlik hizmetlerini profesyonel ve güvenilir hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir.

LEO Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile Alabileceğiniz Yurtdışı Eğitim Programları

  • Dil Okulları
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Yaz Okulları
  • Üniversite Yerleştirme
  • Master, MBA Yerleştirme
  • Lise Yerleştirme
  • Sertifika-Diploma Programları
  • Mesleki Eğitim Programları  


Amacımız, öğrencilerimize yurtdışı eğitimin kapılarını açmak ve globalleşen dünyada farklı ülke kültürlerini tanımalarını sağlayıp, eğitimin Türkiye ile sınırlı olmadığını ve istedikleri alanda yurtdışında eğitim alabileceklerini vurgulayarak kaliteli bir eğitim programı hazırlamaktır.

İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, İrlanda, Malta, Almanya, İspanya, İtalya, Fransa başta olmak üzere, dünyanın gelişmiş ülkelerinin en kaliteli ve tanınır dil okulları, üniversiteleri, liseleri ve kolejlerinin resmi temsilciliğine sahip olmamız, yurtdışı program seçeneklerinizi arttırmaktadır. Ayrıca, British Council, IALC, ACELS, EnglishUK, FELTOM,  gibi uluslararası akreditasyonları olan okullarla iş birliği içerisinde oluşumuz, vize başvurularının Konsolosluklar tarafından değerlendirilmesine olumlu katkı sağlamaktadır.


Yurtdışı Eğitim alanında uzman ve tecrübeli danışmanlarımız, öğrencilerimizin kariyer ve gelecek planlamalarında aktif rol oynayarak, işe alınma süreçlerinde her geçen gün artan beklentilerin karşılanmasına ve etkili bir özgeçmiş sunulmasına yardımcı olacak uygun programı bulmaktadır ve gerekli yerleştirme işlemlerini özenle yapmaktadır.  Ayrıca, ülke ve şehrin belirlenmesinden konaklama, vize süreci ve uçuş işlemlerine kadar tüm alanlarda ÜCRETSİZ danışmanlık sağlamaktadır.

Yurtdışı Eğitim hakkında tüm sorularınız için güvenilir bir adres arıyorsanız, sizlere her daim profesyonel hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı ve tüm süreçte yanınızda olacağımızı unutmayınız.


LEO YURTDIŞI EĞİTİM
inspire your future!


Back to top