Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

trenfrdeitknru

Okul bilgisi

Eurocentres okulumuz dünyada bir çok ülkede; İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca, Rusça ve Japonca da dahil olmak üzere Uluslar arası dil eğitimi veren, tecrübe olarak 70 yıllık uzmanlık ve yenilik anlayışıyla her yıl 13.000 öğrenciyi 16 ülkede kabul etmektedir. Üstün bir dil eğitimi sağlama ve müşterilerine yüksek standartta hizmet vermeyi bir ilke olarak benimsemiştir. Öğrencileriyle birebir ve öğrencinin ilgi alanına göre (spor, müzik vb.) yabancı dili öğrenciye daha akılda kalıcı yöntemlerle öğreterek eğitim sistemlerinde her zaman inovasyona önem vermektedir. Haftalık 20 saat ve üzeri ders alan öğrencilere yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerini arttırmak için Okulun bünyesinde bulunan Çalışma klüplerine katılma şansı da vermektedir.

 • En iyi kalite
 • Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci
 • Kişiye özel hazırlanmış kurs planı
 • Kişisel rehberlik
 • Dünyanın her yerinde gelen insanlarla tanışma fırsatı
 • Refah ve güvenlik
 • Akademik üstünlük
 • En modern metodoloji
 • En gelişmiş teknoloji
 • Popüler destinasyonlar
 • Merkezde bulunan okullar
 • Mükemmel altyapı
 • Özenle seçilmiş konaklama
 • Ders sonrası heyecan verici sosyal etkinlikler ve geziler
 • Deneyimli bir kuruluştan yaşam tecrübesi

 

Merkezler

Amerika

San Diego

“Amerika’nın en güzel şehri” seyahat edenlerin başlıca uğrak yerlerinden biri haline gelmistir. Yıl boyu mükemmele yakın iklimiyle, güzel sahilleriyle, manzarasıyla ve kültür merkezleriyle San Diego, Amerikan deneyimini yaşamak isteyen öğrenciler için idealdir. Disneyland, kuzeyde Los Angeles ve güneyde Meksika’nın ilginç mekanları kısa bir araba yolculuğu mesafesindedir. New York

East Lansing

Tipik bir üniversite şehri ancak büyük bir şehirden beklenen tüm tesislere sahip: Hepsi kampüsten ve öğrenci yurtlarından yürüyüş mesafesinde olan restoranlar, kafeteryalar, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri. Mükemmel ve gerçek bir üniversite deneyimi

New York

‘En iyi’lerin şehri Big Apple hakkında küçük ölçekli hiçbir şey yoktur. Yeryüzünde başka hiçbir şehir bu kadar çok ırkı, kültürü, dini ve ulusu bir araya getiremez. Yeni akımlar, Manhattan gökdelenleri arasında, Broadway, Wall Street ve Central Park boyunca, her zaman burada doğmuştur.

Miami

South Beach Miami, tropik mavi suları, beyaz kumsalları, yüksek palmiyeleriyle ABD’nin en enerjik yerlerinden biridir. Muhteşem restoranlarla ve gece hayatıyla dolu Art Deco Bölgesine ve tasarımcı mağazalarına sahiptir. Okul, Rennert kıyıdan sadece üç blok ötede, hareketli Lincoln Road Alışveriş Merkezine bakan bir yerde bulunmaktadır. Okul, Art Deco binasının üçüncü ve dördüncü katlarında bulunmaktadır.

Boston

Boston, New England’ın akademik ve kültürel merkezidir. Öğrenciler, büyük müzeleri ve açık hava resim sergilerini, sessiz parkları ve canlı  gece hayatını, birinci kalite orkestraları ve doğaçlama yapan caz gruplarını, tarihi alanları ve öncü teknoloji firmalarını keşfedecektir.

Okul, NESE, Harvard Üniversitesine komşudur. Harvard Meydanı, öğrenci etkinliklerinin odak noktasıdır ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan en ilginç ve dinamik öğrenci merkezlerinden biridir. NESE, Boston şehir merkezine 10 dakika uzaklıktadır

İngiltere

Londra Merkez

Dünyadaki en büyük ve en kozmopolit şehirlerden biri olan Londra, moda, müzik, tasarım ve film alanlarında modayı belirler. Özel bir bahçeye sahip okulumuz Victoria’da bulunmaktadır. Oldukça çeşitli bar, restoran, tiyatro ve konser seçenekleri ile her zaman yapacak birçok şey bulacaksınız.

Londra Eltham

Okul, yapraklarla örtülü bir şehir dışı bölgesi olan Eltham’da, bir kraliyet sarayının topraklarında bulunmaktadır ve burası dünya saatinin ayarlandığı Greenwich’e yakındır. Londra’nın merke zinden trenle yalnızca 25 dakikalık mesafeyle şehir yaşamına ulaşımı olan daha sessiz bir banliyö mekanının avantajlarının tadını çıkarın.

Cambridge

Avrupa’daki en tarihi ve popüler öğrenci şehirlerinden biri olan Cambridge, yürüyerek veya bisikletle dolaşmak için uygun büyüklüktedir. Dünyanın her ye rinden gelen gençler, öğrenci yaşamının; ayrıca spor yapmak, tiyatroya, sinemaya veya publara gitmenin ya da alışveriş yapmanın sayısız olanağının keyfini sürüyor

Brighton

Sık sık “Denize sıfır Londra” olarak tanımlanan Brighton, çok sayıda barı, her damak tadına uygun restoranları ve hareketli kulüp manzarasıyla şık ve heyecan verici kozmopolit bir şehirdir. Londra merkezinden yalnızca bir saatten az bir mesafede bulunan, deniz kıyısında, gözde bir tatil yeridir. Gençlerin gözdesi olması her zaman yapacak çok şey olduğu anlamına gelir.

Bournemouth

Yedi mil boyunca uzanan kumlu plajlar, etkileyici kayalıklar ve Güney İngiltere’deki diğer kıyı tatil yerlerinden çok daha fazla güneşli günler. Düşük yaşam gi derleriyle, Britanya’nın tüm yıl boyunca gidilecek en iyi tatil yerle rinden biridir. Yeni geliştirilen “Boscombe Sörf Resifi” gibi spor ve yaşam olanaklarıyla dolu hareketli küçük bir şehir.

İrlanda


Dublin

Genç, cana yakın ve hareketli nüfusuyla dinamik, canlı bir metropol. Pek çoğu geleneksel İrlanda müziği sunan çok çeşitli pub’lar, sanat galerileri, müzeler, tiyatrolar ve konser alanları. Dublin’de her zaman süregelen bir şeyler vardır ve halkı her zaman size ayıracak vakit bulur.

Avustralya

Cairns

Büyük Set Resifi, dağları, tropikal yağmur ormanları, uçsuz bucaksız beyaz kumlu plajları ve okyanusa bakan muhteşem göletleri ve Pasifik Okyanusu ile bu sıcak, kozmopolit, çok kültürlü şehir, sonsuz yaz mevsiminin yuvasıdır. Cairns, hem yeni başlayan, hem de ileri seviye dalgıçlar için bir cennet ve güneş arayanlar için de mükemmel bir yerdir.

Sidney

Muhteşem limanıyla, ünlü Opera Binası ve Harbour Köprüsü’ne ev sahipliği eden Avustralya’nın en büyük şehri. Ilıman iklimiyle Bondi, Coogee ve Manly’i gibi olağanüstü sörf plajlarını beğeninize sunmaktadır. Bu canlı, çok kültürlü şehir, ilginç gece hayatı, restoranlar, kafeler ve alışveriş olanakları sunmaktadır. Tren, otobüs ve feribotlarla mükemmel toplu taşıma sistemi vardır.

Melbourne

Melbourne, Avustralya’nın kültür, moda ve gurme merkezidir. Heyecan verici dar sokakları, St. Kilda’nın hareketli sahili, farklı kültürel bölgeleriyle Melbourne’de daima bir hareket vardır. Mel bourne, muhtemelen Avustralya’nın en kozmopolit şehridir, burada farklı kültürler ve deneyimler bir araya gelmekte ve ülkenin en iyi restoranlarına ve kafelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Perth

Rahat yaşama, güzel yemeklere ve güneşli günlere ek olarak dünyanın en iyi plajlarından bazılarının ve gün batımının tadını çıkarın. Perth şehri ve çevre bölgesi; güzel havanın keyfini çıkarmak, yerel doğal koruma alanlarını keşfetmek, yürüyüş, kır gezisi, bisiklet, su sporları veya sayısız diğer birçok aktivite için sayısız fırsat sunar.

Gold Coast

Queensland eyaletinde bulunmaktadır (Brisbane’ın sadece 94 km güneyindedir).  Sahip olduğu birçok turistik yer ve elverişli tropikal iklimi sayesinde tanınmış bir şehirdir. BROWNS Kampüsü, Gold Coast şehrinde bulunmaktadır. Önemli mağazalara, ilgi çekici yerlere, ulaşım araçlarına yakındır ve plaja birkaç dakika mesafededir.

Kanada

Toronto

 Kuzey Amerika’nın en büyük dördüncü şehri olan Toronto, heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları, profesyonel spor takımları ve istisnai sanat, müzik, tiyatro ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları ve kusursuz toplu taşıma sistemi Toronto’yu örnek bir şehir yapmaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü Niagara Şelalesi oldukça yakındadır.

Vancouver

Deniz ve dağlarla çevrili, ılıman iklime sahip Vancouver, dünyanın en yaşanılabilir yerleri arasında sürekli olarak yer almaktadır. Tüm mevsimler için çok çeşitli su ve kış sporları sunmaktadır. Vancouver’ın çok sayıdaki plajlarından birinde rahatlayabilir, tarihi Gastown’da gezinebilir, hareketli gece hayatından keyif alabilir veya 100 adet güzel parktan birini keşfedebilirsiniz.

Yeni Zelanda

Auckland

İki limanın arasında yer alan, iki harika körfeze, doğal koruma alanlarına ve plajlara sahip Auckland; paraşütle atlama ve bungy jumping gibi çeşitli aktivitelerin yanında restoranlar, kafeler ve enerjik gece hayatının zengin kültürel bir karışımını sunar. Yeni Zelanda’yı derinlemesine keşfederken muhteşem plajlar, göller ve dağlardan, buzullar ve volkanlara kadar her şeyi bulacaksınız.

Güney Afrika

Cape Town

Güney Afrika’daki en eski ve “Ana Kent” olarak bilinen şehir. Merkezindeki Table Dağı’yla Cape Town, Atlantik ve Hint Okyanusu’nun birleştiği yerdedir. Dağları, plajları, tarihi bağları ve bölgeyi ünlü kılan çiftlikleri keşfetmek için ideal başlangıç noktasıdır. Cape Town muhteşem kültürel olanakları ve tüm yıl süren hoş iklimiyle kozmopolit bir şehirdir

Malta

Sliema

Sliema, Malta’nın alışveriş merkezileri, açık hava kafeleri ve sahil restoranlarıyla deniz kıyısındaki gözde bir kozmopolit şehridir. Malta, açık hava festivallerini, konserleri, tiyatroyu, sokak performanslarını, havai fişekleri, dini bayramları beğeninize sunmaktadır. Malta’da geleneksel köyler, sevimli kırsal bölgeler ve sahil yürüyüşleriyle sakin hayat temposunu keşfedeceksiniz.

Fransa ve İsviçre

Paris

Notre-Dame, Sacré-Cœur, Arc de Triomphe (Zafer Anıtı), Eyfel Kulesi, diğer tarihî binalar ve anıtlar ufuk çizgisine hakim olmaktadır. Hayat dolu, sanatı, “yaşama sevinci” geniş bulvarları ve kıvrımlı sokaklarıyla ünlü bir şehir. Farklı gece hayatı: modaya uygun barlar ve kulüpler, geleneksel birahaneler. Euro Disney şehre yakındır.

La Rochelle

Adalara, kumlu plajlara ve sakin balıkçı köylerine sahip bir kıyı yerleşimidir. Bu liman şehrinin zengin tarihi her zaman için Atlantik’in ayrılmaz bir parçası olmuştur. 15’inci yüzyılda ilk Fransız kolonileri Kanada’ya gitmek için eski limandan ayrılmıştır. Atlantik kıyıları boyunca muhteşem su sporu tesisleri (yelkenli, sörf). Sıcak bir öğrenci şehridir.

Amboise

“Fransa’nın Bahçe”sindeki muhteşem küçük şehir. Dünyaca ünlü Loire kaleleri ve bağlarına düzenlenen geziler için ideal başlangıç noktasıdır. Amboise, saf Fransızcasıyla ünlü ve 2000 yılında Unesco dünya mirası sit alanı olarak sınıflandırılmış bir bölge olan Touraine’de yer almaktadır. Mick Jagger’in ikinci evi olarak Amboise’i seçmesi bir tesadüf değil!

Lozan

Alplerin (Matterhorn, Eiger, Mönch ve Jungfrau) en yüksek zirvelerinden yalnızca birkaç kilometre mesafedeki Cenevre Gölü kıyısında yer alan Lozan, bisiklet, keşif, boş zaman faaliyetleri ve göl kenarında gezinme ve özellikle su sporları, dağcılık ve kış sporu meraklıları için idealdir. Bağcılığıyla ünlü Lavaux bölgesine çok yakındır.

İspanya

Barselona

Dağlarla Akdeniz’in arasında yer alan Barselona, hayat ve çok çeşitli kültürlerle dolu kozmopolit ve dinamik bir şehirdir. Şehrin benzersiz kişiliği, eski ve modern tarzların büyüleyici biçimde bir arada yer aldığı sanat ve mimarisine de yansımıştır.

Valensiya

2000 yıldan fazla tarihi, sayısız anıt heykele ve İspanya’nın üçüncü en büyük şehrine ait müzelere yansımıştır. Valencia tüm yıl boyunca ılıman bir iklime sahiptir ve sayısız bahçelerle plajlar huzurlu ve sakin bir ortam oluşturmaktadır. Pek çok festivalin düzenlendiği çok kültürlü bir şehirdir. Valensiya, Barselona ve Madrid’den trenle 4 saatten daha az bir mesafededir.

Madrid

Madrid, İspanya ve Güney Amerika’nın farklı yerlerinden gelerek kendilerine yeni bir yuva kuran Latin dünyasının buluşma noktasıdır.

Okul, Okul şehrin hareketli ve gösterişli Argüelles Bölgesinin merkezinde yer almaktadır. Plaza de España’dan sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okulun yakınlarında çok sayıda mağaza ve muhteşem restoranlar bulunur.

Peru

Cuzco

And Dağlarının yükseklerinde bulunan büyüleyici şehir Cuzco, antik İnkalar tarafından inşa edilen parke taşlı sokaklarına adımını atan herkesi büyülemektedir. Dağlarla ve etkileyici kalıntılarla çevrili bu samimi yer, kendinizi hemen evinizde hissedebileceğiniz bir mekandır.

Meksika

Playa Del Carmen

 Bu Karayip balıkçı köyü, Meksika ve Maya halklarının tarihi ve kültürel zenginliğin keyfini çıkarmak için harika bir yerdir. Okul Okul beyaz ve kumlu plajlara sadece birkaç blok mesafede yer almaktadır. Kurslar dışarıda, sazdan damların altında yürütülür ve gerçek bir Karayip deneyimi sunar. Okul kütüphane, kafeterya,  voleybol sahası ve dinlendirici bir bahçe alanı ile donatılmıştır.

İtalya

Floransa

Dante, Medici Ailesi, Michela ngelo ve Brunelleschi’ye ev sahipliği yapmıştır. Floransa kendini Avrupa kültürünün doğduğu yer olarak addeder. Çok sayıda Rönesans sarayı, Ponte Vecchio, dünyaca ünlü galeriler ve müzeler, sayısız sokak kafeleri ve barları, pazarlar ve yerli sanatkarların atölyeleri. Roma, Milano, Venedik ve diğer şehirlerle mükemmel bağlantılar.

Almanya

Berlin

Doğu ve Batı arasındaki geçiş kapısı olan Berlin, modaya uygun butiklere ve yenilikçi sanata, müziğe,  konserlere ve kültüre sahip dinamik, kozmopolit bir şehirdir. 150’den fazla tiyatro, 170 müze ve 200 sanat galerisi vardır. Sıcak ve kozmopolit insanlar. Çok çeşitli restoranlar ve barlar. Tarihi anıtlar arasındaki büyük zıtlıklar. Mükemmel toplu taşıma sistemi.

Japonya

Kanazawa

Dağlar ve deniz arasında, Japonya’nın batı kıyısının merkezinde çekici bir konum. Kültürel ve tarihi manzaralarla doğal güzelliğin bir karışımıdır. İş, eğitim ve geleneğin yanı sıra sıcak ve yardım sever insanlara sahip modern bir kültür şehri. Kanazawa, Edo dönemi boyunca feodal Japonya’daki en zengin kale şehirlerinden biriydi ve kültürel mirası günümüzde hala korunmaktadır

Rusya

Moskova

Rusya’nın New York’u olan Moskova, hiçbir zaman uyumayan, fakat eski Rusya’nın hala belirgin olduğu bir şehirdir. Soğan şekilli kulelere sahip bir çok kilise, eski binalar, saraylar ve tabii ki Kızıl Meydan ve Kremlin, şehir merkezine eşsiz bir nitelik katmaktadır. Moskova hem samimi hem de egzotiktir— güzelliğiyle her ziyaretçiyi büyüler.

St. Petersburg

St. Petersburg’un güzelliğinin sırrı, mimarisinin eşsiz uyumunda yatmaktadır—hepsi de daima var olan suyla muhteşem bir şekilde güzelleştirilmiş barok, klasik ve yeni sanat akımı. Baştan aşağı saraylardan, kiliselerden ve romantik kanallardan oluşan bu dünya mirası kültür şehrini keşfedin

Programlar

 • Genel İngilizce
 • Diğer dillerde yabancı dil programları
 • İş Dili Kursları
 • Üst Düzey Kursları
 • Uzun Dönem Kurslar
 • Sınav Hazırlık Kursları (IELTS, TOEFL, PET, CAE, FCE, CPE, TKT, Pearson Test, TOEIC, DEFL, Dele, Goethe, TestDAF

 

Kurs süreleri

Kurs süreleri merkeze ve programa bağlı olarak 2 ile 52 hafta boyunca eğitim alabilirsiniz.

Konaklama

Amacımız, size ev sahipliği yapan ülkede kendini gerçekten evinizde gibi hissetmektir. Kalmak için bir ailenin evi, öğrenci yurdu,bir otel ya da misafirhaneden hangisini seçerseniz seçin,tüm konaklama seçeneklerinin Eurocentres tarafından dikkatle seçildiğinden emin olabilirsiniz.Çok sayıda seçeneğiniz var:İhtiyaçlarınıza en uygun konaklama şeklini seçin.

Aile yanında konaklama

Çoğu Eurocentres öğrencisi aile yanında konaklama programımızı seçmektedir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir ve yeni edindiğimiz dil yeteneklerini kullanmanız için ideal bir fırsattır. Kaliteli eşyalarla döşenmiş kendinize ait bir odanız olacaktır. Vejetaryen rejimi gibi özel istekleriniz varsa lütfen kayıt formunda belirtiniz. Konaklamanızı ayarlarken isteklerinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağız. Yanında konaklayacağınız aileler çocuklu ve çocuksuz aileler, yaşlı çiftler ve tek yaşayan kişiler olabilir. Hepsi özenle seçilir ve açıkça belirlenmiş kalite standartlarına uygun olarak yerel personelimiz tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Ev sahibi ailelerimizin çoğuyla yıllardır çalışmaktayız ve hepsi evlerinde misafir ağırlama tecrübesine sahiptir.

Öğrenci yurdu

Öğrenci yurdunda dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile iletişime geçmeniz size arkadaşlıklar kurma ve bu arkadaşlıkları artırma olanağı verecektir. Kendi odanız olacak ve kendi öğünlerinizden sorumlu olacaksınız. Bazı yurtların yakınında makul fiyatlara yemek yiyebileceğiniz üniversite restoran tesisleri vardır. Diğer yurtlarda ise hepsinde tabak takımı, tencere ve tava olmasa kendi yemeğinizi hazırlamak için kullanabileceğiniz ortak mutfaklar vardır.

Otel veya daire

Sunduğumuz dairelerin çoğu yatak odası, oturma odası ve küçük mutfağı olan sade, makul fiyatlı stüdyolardır. Daire türleri bir yerden diğerine değişiklik gösterir.Ayrıca size iki,üç veya dört yıldızlı bir otelde veya misafirhanede kalacak yer ayarlamaktan ya da önermekten mutluluk duyarız.

 

Back to top