Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

trenfrdeitknru

Okul bilgisi

Kaplan International, Stanley Kaplan tarafında kurulan, dünya da önemli merkezlerde Dil okulları bulunan Uluslar arası dil okuludur. Dünyanın dört bir yanında 47 adet İngilizce kursu bulunan, öğrencilerine eğitimde dünya standartların da kaliteli bir eğitimi ilke edinmiştir. Dil Okullarımız modern tesislerle öğrencilerine hizmet vermektedir. Bulundukları bölgenin kültürel,sosyal ve tarihi etkinliklerine öğrenciler kolayca erişebilip ülkenin kültürünü daha yakından tanıma fırsatları da olmaktadır.

Merkezler

Amerika

NEW YORK SOHO

Bu ünlü New York mahallesinde Büyük Elma’nın en modern restoranlarını, kafelerini, kulüplerini ve galerilerini bulacaksınız. Öğrenciler, satıcılar, sanatçılar ve moda tutkunlarının en gözde mekanlarından olan SoHo, gündüzleri ilginç çekiciliği ve güneş battığında ise heyecan dolu gece hayatıyla bilinir.

NEW YORK EMPIRE STATE

Dünyanın en tanınan binalarından birinde eğitim alın! 63. kattaki eğitim merkezimiz, eşsiz bir manzaraya sahiptir. Aşağıda ise Manhattan’ın merkezinde New York’un en ünlü turistik mekanları etrafınızı sarıyor.

BOSTON FENWAY

50’den fazla lider eğitim kurumuyla çevrili, ABD’nin akademik başkentinde gerçek Amerikan öğrencisi hayatını yaşayın. Boston’u ve tarihi Fenway Park’ı dolduran fanatik beyzbol taraftarlarını görün ya da New England’ın güzel kırsallarının, kayak yapmanın ve plajların tadını çıkarın.

HARVARD SQUARE

Boston Bölgesi’nin bu köşesi Amerika’nın en eski yüksek öğrenim kurumu olan dünyaca ünlü Harvard University’ye ev sahipliği yapar. Bu bölge, sayısız açık alan kafesi, kitapçıları, giyim mağazaları ve daha birçok şeyi ile öğrenciler için ideal bir yerdir.

WASHINGTON

Birleşik Devletler’in başkenti sadece siyasetin merkezi değil, aynı zamanda Amerikan sanatının, mimarisinin ve kültürünün vitrinidir; ayrıca ülkenin en büyük müzelerini bir araya getiren dünyaca ünlü Smithsonian Institution’ın ev sahibidir.

PHILADELPHIA

Tarih; Birleşik Devletler’in orijinal başkentinin ve Bağımsızlık Bildirgesi’nin imzalandığı şehrin arnavut kaldırımlı sokaklarında yatar. Günümüzde ise burası; birçok ulustan insanı, sayısız park alanları ve samimi, konuksever atmosferi olan bir şehir haline gelmiştir.

MIAMI

Miami’nin beyaz kumsallarını ve körfezlerini, çarpıcı tropik gün batımını ve eşsiz Art Deco mimarisini keşfederken, yıl boyu ılıman iklimin tadını çıkarın. Çekici kafeler ve restoranlar Miami’nin gece hayatını dünyaca ünlü hale getirmiştir ve seçkin dükkanlarıyla en modern sanat galerileri gündüz saatlerini hareketlendirir.

CHICAGO ILLINOIS INSTITUTE OF TECHNOLOGY CAMPUS

Dünyanın ilk gökdelenine ve Frank Lloyd Wright’ın mimarisine ev sahipliği yapan şehri yaşayın ve simgesel ‘Fasulye’de yansımanızı izleyin. Her gün yenecek, görülecek ve yapılacak yeni bir şey bulacağınız bu şehirde caz kulüplerini gezin, Michigan Gölü’nde dolaşın ve ABD’nin en inançlı taraftarlarıyla tanışın.

CHICAGO

Ünlü Illinois Institute of Technology’nin kampüsünde bulunan okulumuzdaki öğrenciler, üniversite hayatının tüm avantajlarını yaşarlar: Güzel bir kütüphane, eğitim tesisleri, spor sahaları, basket sahaları, yüzme havuzu ve daha birçok  şey... Chicago merkezinin hareketli hayatı da tren ile on dakika uzaklıktadır.

SEATTLE

1962’de Dünya Fuarı için inşa edilen görkemli Space Needle’ın altında, Jimi Hendrix ve Kurt Cobain gibi sanatçıları yetiştiren bu şehrin canlı müziğinin keyfini çıkarın. Canlı kafe hayatında kendinizi kaybedin veya doğa severseniz kayak, kır yürüyüşü ve rafting yapmak için Cascade Dağları’na gidin.

HIGHLINE COLLEGE CAMPUS

Seattle’ın güneyindeki huzurlu ve güzel kampüste eğitim alırken, Olympic Dağları’nın baş döndüren manzarasını ve deniz su yollarının güzelliğini izleyin. Şehrin sunduğu gece hayatı, alışveriş, müzeler ve galerilere de kolay erişiminiz olacak.

PORTLAND

Yaya dostu oluşu, geniş toplu taşıma ağı, kamu parkları ve çevresindeki doğa yürüyüşü ve kış sporları fırsatlarıyla dünyanın ‘en yeşil’ şehirlerinden biri olarak bilinen Portland’ın göz alıcı mimarisini gözlemlemenin en harika yolu bisiklet ile turlamaktır. Bu küçük ve samimi şehir; arkadaş canlısı ve yaratıcı sakinleriyle bilinir.

BERKELEY

Berkeley’de University of California’nın yemyeşil kampüsünün yanında; bu çeşitlilik sahibi akademik şehirde kampüsün sunduğu konserlerin ve derslerin tadını çıkarabilirsiniz. Çevredeki güzel tepelerde doğa yürüyüşü yapın ya da San Francisco’nun merkezine gitmek için otuz dakikalık metro yolculuğu yapın.

SAN FRANCISCO

Meşhur tramvaylı tepeleri, sakince çöken sisi ve ünlü sakinleri ile Birleşik Devletler’in en güzel şehirlerinden birini keşfedin. Körfez kıyısında ve çevredeki dağlarda manzaraların, şarap kasabasının ve Silikon Vadisi’nin keyfini çıkarın.

SANTA BARBARA City Collage Campus

Sahil kenarında okuyun, palmiye ağaçlarının gölgesi altında uzaktaki güzel dağ eteklerinin manzarasını izleyin. Santa Barbara City College’ın arkadaş canlısı kampüsündeki okulumuz, tüm bunların yanında modern eğitim tesislerine ve canlı sosyal aktiviteler programına sahiptir

LOS ANGELES Westwood

Hollywood, Beverly Hills ve Los Angeles’in en göz alıcı yerlerinin yanında eğitim alın. Hemen köşedeki University of California Los Angeles kampüsüne dünyanın her yerinden akın eden öğrencilerin arasına karışın.

WHITTIER COLLEGE L.A. Campus

Bu modern ve tam donanımlı kampüsteki mükemmel eğitim tesisleri, Los Angeles’ın olağanüstü güzellikte ve konforlu banliyösünde bulunur. Tanışacağınız birçok Amerikalı öğrenci arasından arkadaşlar edinin ve hemen yanı başınızdaki LA mekanlarını ve eğlencelerini keşif deneyimlerinizi paylaşın.

GOLDEN WEST COLLEGE L.A.

“Sörf Şehri” olarak da bilinen Huntington Plajı kıyı yerleşiminde bulunan Golden West College, Güney California’nın en güzel kampüslerinden biri olarak bilinir. 50 hektarlık kampüs alanında 10.000’den fazla öğrenciden oluşan topluluğun tadını çıkarın veya çevre kıyı ve plajları gezin.

SAN DIEGO

Tarihi Gaslamp Bölgesi’nde kendinizi; harika iklimin ve güzel plajların açık hava eğlenceleri ve tipik California yaşam tarzı için mükemmel bir dekor olduğu bu heyecan dolu kozmopolit şehirde bulacaksınız.

İngiltere

LONDRA Covent Garden

Covent Garden okulumuzdan dışarı adımınızı attığınızda dünyanın en simgeleşmiş ve tarihi şehirlerinden birinin kalbindesiniz. Big Ben, Buckingham Sarayı ve Thames Nehri yürüyüş mesafesinde. Muhteşem mekanlar, büyüleyici hikayeler ve hareketli şehir keşfedilmeyi bekliyor.

LONDRA Leicester Square (25+)

Londra’nın kültür merkezi Leicester Square’de tiyatrolar, sinemalar, müzeler ve sanat galerileri bol miktarda bulunur. Kafeler ve restoranlarla dolu, hareketli caddeleri gezin (hatta ünlülerle karşılaşın!) ve hemen yanı başınızdaki Trafalgar Meydanı gibi simgeleşmiş mekanları görün.

MANCHESTER

Kendinizi kültür, sanat, müzik ve medya ile ünlenmiş ve ayrıca dünyanın en ünlü futbol kulüplerinden birine ev sahipliği yapan şehrin içinde bulun. Tarihi açıdan zengin (etkileyici Bilim ve Endüstri Müzesi’ni gezmeyi unutmayın!) ve büyük bir üniversiteye sahip olan Manchester, öğrenci hayatı için ideal bir yerdir.

CAMBRIDGE

Dünyanın en büyük ve en ünlü üniversite şehirlerinden birinde, eğitim cennetinde okuyun. Cam Nehri kıyısında kurulan huzur dolu ve zarif Cambridge, bisiklet için idealdir. Hareketliliği sayesinde ise birçok canlı müzik ve komedi gösterilerine de ev sahipliği yapar. Ayrıca İngiliz barı,  öğle yemeği sanatını keşfetmek için de ideal bir yerdir!

LIVERPOOL

Beatles grubunun doğduğu yeri görün, İngiltere’nin Londra dışındaki en önemli müzeleri ve sanat galerilerini gezin ve şehrin denizle geniş bağlantısını keşfedin. Liverpool’un sürekli kullanılan büyük limanı, güzel binalar, hareketli ve zengin çeşitlilikte kültür ve gece hayatı ile şehrin tarihini zenginleştirdi.

OXFORD

1096’dan beri öğrencilere eğitim veren dünyanın en eski İngilizce konuşulan üniversitesinin evini keşfedin. Şehrin yüksekokullarının bahçeleri ve binaları, sizlere sonsuz keyifli yürüyüşler sunuyor; akşamları canlı restoranların ve gece hayatının tadını çıkarmadan önce klasik bir Oxford kayık gezisiyle ayaklarınızı dinlendirin.

TORQUAY

‘İngiliz Rivierası’ olarak bilinen Torquay; palmiye ağaçları ve yoğun limanıyla Akdeniz’i anımsatır ancak klasik bir İngiliz’dir. Şehir sürekli olarak kıyı şeridi ve restoranları ile ödüller kazanır. Büyüleyici Dartmoor Milli Parkı’nda harika su sporları, kır yürüyüşü ve bisiklet turu yapma imkanı bulabilirsiniz.

BATH

Ünlü termal hamamları, Bath okulumuzdan kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alır. Şehir ise, küçük olmasına rağmen harika manzaralara ve muhteşem mimariye sahiptir. Yazar Jane Austen’e yıllar boyunca ev sahipliği yapmasının ve tarihi açıdan zengin olmasının yanında kulüpleri, kafeleri ve butik dükkânlarıyla modern hayata da sahiptir.

SALISBURY

Keşfedilmeyi bekleyen eski sokakları ve tarihi mekanlarıyla orta çağ şaheseri olan bu büyüleyici İngiliz kasabası; UNESCO Dünya Mirası Bölgesi olan Stonehenge’e ve güzel plajlara yakın konumdadır. İngiltere’nin en yüksek kilise kulesi; Salisbury’nin hareketli caddeleri, pazarları ve kafeleri arasında yükselir.

BOURNEMOUTH

Kozmopolit çeşitlilikte mağazalar, restoranlar, eğlence ve aktiviteler ile dolu 10 kilometrelik kumsalları keşfedin. Bournemouth sürekli olarak İngiltere’nin en iyi kıyı bölgesi olarak seçilir ve harika manzaralara sahip kırsallarla çevrilmiştir.

İskoçya

EDINBURGH

İskoçya’nın büyüleyen başkentinin duvarları içinde; yıl boyu festivaller ve tarihi geleneklerin yanında kozmopolit bir kültür ve sıradışı bir eğitimin saygınlığını bulacaksınız. Duvarların ötesinde ise İskoçya’nın nefes kesen dağları ve kırsalları uzaklara kadar uzanır.

İrlanda

DUBLIN

İrlanda’nın en canlı şehirlerinden biri olan Dublin, ülkenin ünlü olduğu her şeye biraz sahiptir: Sıcak karşılama, samimi barlar, geleneksel dans ve şair kalbi. Günümüzde bu şehir teknolojik araştırma ve başarıların da merkezi oldu: Facebook, Google ve Microsoft Avrupa’daki merkezlerini buraya kurdu.

Avustralya

MELBOURNE

Tarz sahibi, sanatçı ve hareketli bir şehir. Melbourne, Avustralya’nın en yaratıcı ve dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olma özelliğiyle gurur duyar. Burası para ve altına hücum mimarisinin; ileri sokak sanatları, büyüleyici müzeler ve canlı gece hayatıyla birleşiminden oluşan harika bir yerdir.

SYDNEYManly

Sydney’in en gözde sahil kasabasının tertemiz kıyısında, plaj kenarında yer alan Manly okulumuz; okyanus manzaralarının ve bekleyebileceğiniz aktivitelerin en iyisini sunar, ayrıca Sydney merkezine feribotla kolay erişimi vardır. Ders sonrasında, okulun hemen yakınındaki açık alan kafelerinden birinde oturarak deniz havasını içinize çekebilirsiniz.

SYDNEY City

Sydney okulumuzdan dışarı çıktığınızda kendinizi Avustralya’nın en dinamik şehrinin kalbinde, şehrin simgeleşmiş yerlerine ve aktivitelerine yürüyüş mesafesinde bulursunuz. Sydney’de aktif gece hayatı, muhteşem restoranlar ve kafeler, harika alışverişin yanında sanat galerileri, müzeler ve göz kamaştırıcı Sydney Opera Binası ve Harbour Köprüsü bulunur.

PERTH

Rahat yaşama, güzel yemeklere ve güneşli günlere ek olarak dünyanın en iyi plajlarından bazılarının ve gün batımının tadını çıkarın. Perth şehri ve çevre bölgesi; güzel havanın keyfini çıkarmak, yerel doğal koruma alanlarını keşfetmek, yürüyüş, kır gezisi, bisiklet, su sporları veya sayısız diğer birçok aktivite için sayısız fırsat sunar.

ADELAIDE

Lonely Planet’ın en gözde şehirlerinden biri olan Adelaide, çok-kültürlü yapısı, neredeyse hiç bitmeyen festival kutlamaları ve etkinlikleri, havalı zarif zevkleriyle sevilir. Harika müzik sahneleri ve açık, havadar mekanları, rahatlatıcı yürüyüşler ve keşifler için birçok fırsat sunar.

BRISBANE

Seyahat ve eğitim merkezi olan, enerjiyle dolu şehir Brisbane; harika iklimiyle yeşil bir şehirdir ve giderek artan festivaller ve spor etkinlikleriyle doludur. Nehirde feribot turuna katılın, Brisbane’in dünya standartlarında galerilerine ve eğlencesine ev sahipliği yapan South Bank’ı keşfedin veya Moreton Adası’na giderek balinaları, kaplumbağaları ve yunusları izleyin.

CAIRNS

Macerayla dolu şehir Cairns, göz kamaştırıcı Büyük Bariyer Resifi’ne, tropikal Daintree Yağmur Ormanı’na ve parlak güneşle tertemiz suların tadını en iyi şekilde çıkarabileceğiniz Cape Tribulation’a geçiş yoludur. Derin dalışı veya şnorkelle yüzmeyi deneyin, kır yürüyüşü yapın veya ünlü Kuranda Skyrail ile yağmur ormanlarının panoramik manzarasını izleyin.

Kanada

VANCOUVER

Dünyanın yaşamak için en iyi yerlerinden biri olarak gösterilen Vancouver, güzel North Shore Dağları’nın eteklerinde ferah ve modern bir şehirdir. Şehrin farklı ve zengin kültürel yemek çeşitliliğinin ve çok çeşitli aktivitelerinin avantajını yaşayın: kışın kayak ya da yazın doğa yürüyüşü yapın, yelkenliyle gezin ve yüzün.

TORONTO

Bu arı kovanı gibi hareketli şehir; 140’tan fazla dilin konuşulduğu yer olarak ‘gezegenin en zengin kültürel çeşitliliğine sahip şehirlerinden biri’ olmasıyla övünür. Toronto; etkinlikler, restoranlar, turistik mekanlar ve eğlenceyle doludur. Bunlar arasında Kanada’nın en büyük eğlence parkı ve batı yarımkürenin en uzun yapısı olan CN Kulesi yer alır.

Yeni Zelanda

AUCKLAND

İki limanın arasında yer alan, iki harika körfeze, doğal koruma alanlarına ve plajlara sahip Auckland; paraşütle atlama ve bungy jumping gibi çeşitli aktivitelerin yanında restoranlar, kafeler ve enerjik gece hayatının zengin kültürel bir karışımını sunar. Yeni Zelanda’yı derinlemesine keşfederken muhteşem plajlar, göller ve dağlardan, buzullar ve volkanlara kadar her şeyi bulacaksınız.

Singapur

SİNGAPUR

Şık ve kozmopolit şehir Singapur, İş İngilizcesi öğrencileri için ideal bir yerdir. Çok sayıda parkı ve yeşil alanları sayesinde ‘bahçe şehir’ olarak bilinen şehir, önde gelen finans ve ticaret merkezi olmasının yanında yemek, alışveriş ve eğlence için de gözde yerlerden biridir

Programlar

 • Genel İngilizce
 • Turistler için Tatil İngilizcesi
 • Uzun Dönem (Akademik Sömestr,Akademik Yıl) Kurslar
 • Silver İngilizce Kursları (50+)
 • İş İngilizcesi
 • IELTS,TOEFL Hazırlık
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık
 • GMAT,GRE Sınavlarına Hazırlık
 • Cambridge CELTA
 • Work and Study(OPUS)
 • Staj

Yaz okulları

Kaplan'ın Genç Öğrenciler programı; samimi, güvenli ve eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenmek isteyen 12 - 17 yaş arası öğrencilere yöneliktir.  En popüler kurs seçeneğinde haftalık 15 saat Genel İngilizce dersi ve tam zamanlı sosyal aktivite programı sunulmaktadır. Nitelikli ve tecrübeli öğretmen ekibimiz, öğrencilerin günlük İngilizcelerini ve temel dil becerilerini geliştirmeyi amaçlayan dinamik ve ilgi çekici dersler verir.  Kaplan ekibinin planlayıp denetlediği eğlenceli ve unutulmaz aktivitelerden oluşan yoğun programda, öğrenciler hızla arkadaş edinir ve sınıf dışında da harika vakit geçirir. 

Öğrenciler, aile yanı ya da yurt konaklama opsiyonlarından birini seçebilir. Kaplan'ın ev sahibi aileleri, öğrencilerin samimi, rahat ve güvenli bir ortamda yaşaması için titizlikle seçilir ve denetlenir. Yurtta, eksiksiz bir şekilde güvenlik incelemesinden geçmiş personel tarafından 7/24 yerinde gözetim sağlanır. Diğer öğrenciler ve Kaplan ekibi ile birlikte yaşayan öğrencilere güvenli ve gerçekten uluslararası bir yaşama ortamı sunulur

Kurs süreleri

Kurs süreleri merkeze bağlı olarak 2 ile 52 hafta boyunca eğitim alabilirsiniz.

Konaklama

Kaplan International size 2 tip konaklama hizmeti sunmaktadır,

 • Aile Yanı Konaklama

Bir aile ile yaşamak size her gün rahat bir atmosferde İngilizce pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Ev sahiplerinizle kahvaltı ve akşam yemekleri yiyecek ve gerçek anlamda yeni bir kültürü yaşayacaksınız. Aile yanı konaklamalarımızın hepsi, konforlu ve konuksever olduklarından emin olmak amacıyla sürekli denetlenir. Seçtiğimiz ev sahipleri uluslararası öğrencileri ağırlama konusunda iyi donanımlıdır.

 • Öğrenci Yurtları

Diğer öğrencilerle birlikte yaşamak; dünyanın her yerinden arkadaş edinmek, fikir ve deneyim (hatta yemek tarifi!) paylaşımı yapmak için harika bir yoldur. Yurtların çoğu yemeksizdir; yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir. Özgürlüğünüzün tadını çıkarabilirsiniz. Merkezlerimizin çoğunda yurtlar, daireler ve hosteller tek, iki ya da çok kişilik oda seçenekleriyle sunulmaktadır.

Back to top