Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

trenfrdeitknru

 

Okul Bilgisi

ILSC kanada merkezli uluslararası bir dil okuludur, bünyesindeki kaliteli eğitim kadrosu, modern okullarıyla dil eğitimi daha aktif bir şekilde yürütülmektedir. Montreal merkezinde iki dilin konuşulmasından dolayı okulumuz da İngilizce veya Fransızca eğitimi de alabilirsiniz. Okulun sahip olduğu bir güzel özellik ise, öğrencilerin problemlerinin çözülmesi için kendi anadillerini konuşan uluslar arası bir danışmanlarının olmasıdır. Aynı zamanda, sertifika ve staj programları konusunda da iyi bir tecrübeye sahip olan ILSC, sizlere güzel bir gelecek fırsatı sunmaktadır.

Programlar

  • İngilizce Kursları
  • Fransızca Kursları
  • University Pathway Programı
  • Gençlik Programları
  • Internship Programları
  • Teacher Training

Merkezler

Kanada

Montreal

İki dilin konuşulduğu Montreal’da isterseniz Fransızca ya da İngilizce öğrenilirsiniz. Okulumuz Montreal’ın tam kalbinde bulunmaktadır. St. Lawrence River ve Notre-Dame Basilica ve Station Place d’Armes Station’a sadece birkaç adım uzaklıktadır. 38 adet sınıfı ve modern tesisleriyle dilerseniz, yemek, moda ve tasarım kursları da alabilirsiniz.

Toronto

Kampüsümüz CN Tower, Yonge & Dundas Squarae ,St.Patrick Station ve Eaton Centre’a çok yakın bir konumda bulunmaktadır. 61 adet sınıfı ve modern tesisleriyle kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Vancouver

Şehrin tam kalbinde bulunan kampüsümüz, Pasific Centre Mall, Canada Place’a çok yakın bir konumdadır. 90 adet sınıfıyla geniş kampüsümüzle, Medikal İngilizce ve Liderlik programlarını dilerseniz bu kampüsümüz de alabilirsiniz.

Amerika

New York

Kampüs, New York merkezine ve Brooklyn Bridge, Wall Street ve Subway Station’a sadece birkaç adım uzaklıktadır. Okulumuz 15 adet sınıfı ve modern binası ve ders sonrası çeşitli aktivite ve kursların olduğu birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

San Francisco

Kampüsümüz San Francisco’nun tam kalbinde bulunan Financial District bölgesinde ve Embarcadero Bart Station’a sadece birkaç adım uzaklıktadır. 15 adet sınıfı ve çeşitli ders ve ders dışı etkinlikleriyle sizlere güzel bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Hindistan

Yeni Delhi

Okulumuz, Yeni Delhi’nin Güney Delhi bölgesine yakın bir konumdadır. Hintli öğrenciler ve uluslar arası öğrencilerin beraber olduğu okulda, kültürel aktiviteler, dans,  hint kültürü, yoga ve yemek sınıflarıyla İngilizce öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirmektedir.

Avustralya

Sydney

Okulumuz Central Business District’e, tren ve otobüs noktalarına rahatlıkla erişilebilecek bir bölgede bulunmaktadır. Kampüste verilen güzel imkanlarla öğrenciler, ingilizceyi çok daha aktif bir şekilde öğrenebilirler. Sabahları, Morning News Club’da sabah haberlerini okurken aynı zamanda öğrencilerle beraber dil pratiği yapabilir, hem de okulda baristalık eğitimi alıp, İngilizceyle beraber bu zevkli mesleği de öğrenebilirsiniz.

Brisbane

Okulumuz, Central Raiways Station’a sadece birkaç dakika mesafede bulunmaktadır. Kampüsümüz de İngilizceyle beraber baristalık eğitimi de alınabilir ve çeşitli etkinliklerle İngilizceyi eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Konaklama

Aile Yanı Konaklama

Okulumuz tarafından seçilen ailelerin yanında kalarak, yerel kültürü ve aile yaşantısını öğrenirken aynı zamanda pratik yapma şansıda yakalamış olursunuz.

Yurt Konaklama

Diğer uluslardan öğrencilerle beraber, öğrenci evlerinde, özel apartlar da ve aynı evde paylaşımlı odalarda kalarak diğer kültürleri daha yakından tanıyabilirsiniz.

Back to top