Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

trenfrdeitknru


Okul bilgisi

Kings Colleges, 50 yılı aşkın süredir dil eğitimi veren İngiltere merkezli Uluslar arası bir dil okuludur. İngiltere ve Amerika’nın en gözde şehirlerinde okulları bulunan Kings Colleges, tamamı Üniversite mezunu, kaliteli eğitim kadrosuyla öğrencilerine bire-bir ilginin fazla olduğu bir ortamda, dil öğrenmek çok daha zevkli olacaktır. 8 – 17 yaş grubu için hazırlanan yaz kamplarında öğrenciler, aktivite ve gezilerle dolu bir eğitim programına katılabilirler.

Merkezler

Amerika

Boston : Kings Boston, Pine Manor Colleges’nin bulunduğu bölgede olan ve şehir merkezine 20 dakikalık mesafede bulunan Kings Boston öğrencilerine geniş tesisleriyle güzel bir imkânlar sunmaktadır.

New Jersey : Okulumuzun kampüsü ABD’nin saygın okullarından biri olan Rider Üniversitesi’nde bulunmaktadır. Bünyesinde ki kampüsler, Lawrenceville ve Princeton merkezlerindedir. Öğrencilere geniş çaptaki kampus tesislerinde güzel bir eğitim programı sunmaktadır.


New York :Okulumuz Concordia College de bulunmaktadır. Manhattan merkezine trenle sadece 30 dakikalık bir mesafededir. Mimari açıdan güzel bir dekora sahip tesislerde öğrencilerimize gelişmiş olanaklarla kaliteli bir dil eğitimi sunulmaktadır.  

İngiltere

Bournemouth (St.Peters) : Okulumuz Bournemouth şehir merkezinde bulunmaktadır. Kampüs; iş yerleri, kafeler ve eğlence mekânlarına oldukça yakın bir konumdadır. Okulun en üst katı sınıflar ve öğrenciler için ayrılmıştır. Modern bir yapıya sahip okulda, konaklama da aynı tesis içerisinde sunulmaktadır.

Bournemouth (Braidley Road) : Okulumuzun Bournemouth şehrinde yer alan bir diğer merkezi Braidley Road’ta bulunmaktadır.   Şehir merkezine sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Çekici binaları, okul içi kafeteryası ve spor salonları ile öğrencilere güzel imkânlar sunmaktadır.

Oxford (St. Michaels) : Okulumuz dünyanın en tanınan eğitim şehirlerinden biri olan Oxford’da tarihi yapısı bozulmamış bir bina içerisinde bulunmaktadır. Okulun sunmuş olduğunu imkânlar öğrenciye eğitimi daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Sınıflarda akıllı tahta uygulamasıyla eğitim daha interaktif bir şekilde verilerek öğrenim daha da kolaylaştırılmaktadır. Kampüsümüzün aynı zamanda Alfred Street’de bir ek binası bulunmaktadır.

Oxford(St.Josephs) : Okulumuzun bir diğer merkezi olan kampus, orijinal dokusu bozulmadan Oxford alanına inşa edilmiş, nezih bir bölgededir. Yurtlara ve Aile yanı konaklamalara sadece yürüyüş mesafesinde olup, öğrenci kafeteryası, çalışma odaları, kütüphane gibi tesisleri de bünyesinde bulundurmaktadır.

London

Londra kampüsümüz Beckenham’da bulunmaktadır. Kampüsümüzle Londra merkez arası trenle sadece 20 dakikalık mesafededir. İş yerleri, restoranlar, sinema ve ulaşım noktaları ise beş dakikalık yürüyüş mesafesindedir.


Programlar

• Üniversite hazırlık ve geçiş programları (Amerika)
• A-Level
• GSCE
• Üniversite Hazırlık (Foundation)
• Master Hazırlık
• Turizm ve Otel İşletmeciliği Diploması
• Genel İngilizce
• Akademik Amaçlı İngilizce
• TOEFL, IELTS,Cambridge Sınavlarına Hazırlık
• SAT,GMAT,GRE Hazırlık
• İngilizce + Sanat ve Dizayn
• İngilizce + İşletme ve Finans
• İngilizce + Film ve Film Yapımı
• İngilizce + Hukuk
• İngilizce + Müzik
• İngilizce + Turizm ve Otel İşletmeciliği

Yaz okulları

Kings Colleges, bünyesindeki yaz okullarıyla 8-17 yaş aralığında ki gençlere uluslararası tecrübe edinebilecekleri müthiş bir deneyim sunmaktadır. Yaz okuluna gelen öğrenciler, ders dışı aktiviteler, özel kurslarla çok eğlenceli vakitler geçirerek kendilerini geliştirme şansını yakalamış olacaklardır.

Yaz Okulu Merkezleri

Amerika

Los Angeles(Marymount): 12-17 yaş
Malibu: 10-16 yaş
New York: 10-17 yaş
Boston(Bentley): 8-12 ve 13-16 yaş

İngiltere

Central London(South Bank): 12-17 yaş (14+yaş Bireysel)
Cheltenham: 12-17 yaş
Bath(Downside): 8-12 ve 13-17 yaş
Pangbourne: 10-17 yaşs
London(Farringtons): 10-16 yaş
Moreton Hall(Aile ve Çocuk Kursu): 3-7 ve 8-13 yaş
Bournemouth:13-17 (16+Bireysel konaklama)
London: 14-17 yaş
Oxford: 14-17 ve 15-17 yaş

Yaz Kampı Kursları

Akademik Kurslar
Yaş Aralığı: 12-17 yaş
Bath kampüsünde opsiyonel olarak öğrenciye sunulan bu paket ekstra bir fiyatla, haftalık 12 saat Coğrafya, Matematik ve Bilim alanlarında eğitimi kapsamaktadır. Bu eğitimi almak isteyen öğrencinin minimum Intermediate seviyede İngilizcesinin olması gerekmektedir.

Binicilik Kursu
Yaş Aralığı: 8-17 yaş
Bath kampüsünde opsiyonel olarak sunulan ek bir ücret bir karşılığında öğrencilerimiz haftalık 6 saat binicilik eğitimi alabilirler.

Tenis Kursu

Yaş Aralığı: 8-17 yaş
Bath kampüsünde öğrencilere opsiyonel olarak ek bir ücret karşılığında, profesyonel tenis koçları eşliğinde haftalık 6 saat Tenis kursu verilmektedir.

Yoğun İngilizce Kursu
Yaş Aralığı: 12-17 yaş
Cheltenham merkezinde bulunan opsiyonel olarak ek bir ücret karşılığında, haftalık 6 saat verilen uzman ingilizce kursudur. İçerik olarak Telaffuz, Grammer ve İngiliz Edebiyatını kapsamaktadır.

Sinema kursu

Yaş Aralığı: 12-17 yaş
Cheltenham merkezinde bulunan opsiyonel olarak ek bir ücret karşılığında, haftalık 9 saat; film hazırlama, senaryo yazma, yönetmenlik, oyunculuk, kamera kullanımı, ışıklandırma ve montaj eğitimleri verilmektedir.

Sahne sanatları
Yaş Aralığı: 12-17 yaş
Cheltenham Merkezinde bulunan, opsiyonel olarak ek bir ücret karşılığında, haftalık 9 saat olan bu eğitimde; öğrenci müzikal sahne etkinliklerini projelerini yapabilir veya oynayabilir. Aynı zamanda sahne veya kostüm tasarımı da yapabilirler.

Golf Kursu

Yaş Aralığı: 12-17 yaş
Cheltenham merkezinde bulunan, opsiyonel olarak ek bir ücret karşılığında, haftalık 6 saat Golf eğitimi alıp kendilerini bu alanda geliştirebilirler.


Yaz Kampı Aktiviteleri

Gündüz aktiviteleri
Tüm merkezlerimiz öğrencilerimize çeşitli yapılandırılmış aktiviteler sunmaktadır. Öğrenciler isterlerse Los Angeles kampımızda voleybol oynayabilir, Pangbourne kampında tırmanış eğitimi alabilir, Bath kampında fotoğrafçılık yeteneklerini geliştirebilir, Farringstons kampında da yüzme eğitimi alabilirler. Ayrıca, buna benzer birçok aktiviteyi tüm merkezlerimiz öğrencilerimize sunmaktadır. Detaylı bilgiyi Uzman eğitim danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.  

Akşam aktiviteleri

Tüm yaz kampı merkezlerimiz de genellikle akşamları İngilizce pratik yapma, dinlenme ve farklı milletlerden olan birçok uluslararası öğrencilerle sosyal olarak aktivite paylaşımı yapılmaktadır.


Back to top