Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

trenfrdeitknruİngilizce seviyesi orta ve üzeri olan kişilere yönelik olan ve İngilizcenin iş hayatında kullanımını sağlayan programlardır. İş hayatı boyunca gereksinim duyulan İngilizce günlük İngilizceden faklıdır ve mesleki terimleri öğrenmeyi içerir. Bu alanda, iş yazışmaları, iş görüşmeleri, raporlama ve istatistikler hazırlama, Pazar araştırmaları, sunum teknikleri, fiyat anlaşmaları, reklamcılık gibi pek çok alanda eğitim verilir.

İş İngilizcesi yurtdışında pek çok okulda sunulur. Bu programa iş dünyasının profesyonelleri, çalıştıkları iş yerinde yükselmek isteyenler, yurtdışı ile iş yapan firma alım satım birimleri çalışanları hatta üniversite öğrencileri başvurabilir. 20 yaş üzeri herkese hitap eden herhangi bir diploma ve mezuniyet şartı aranmayan programlardır.

Dersler haftalık 20, 25, 30, 40 saat şeklinde alınabilir. Dil seviyesi düşük olan öğrenciler, Genel İngilizce programlarına ek ders şeklinde iş İngilizcesi programına katılabilirler. Orta seviye üzeri olanlar ise doğrudan iş İngilizcesi alabilirler.

Programları, İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda gibi anadili İngilizce olan ülkelerde almak mümkündür.

KURSUN YARARLARI

• Mesleğinize yönelik olarak alacağınız iş İngilizcesi iş hayatınızı kolaylaştıracak ve performansınızı arttırabilirsiniz.
• İhtiyacınıza yönelik dil eksiklerinizi geliştirebilirsiniz.
• İşinize yönelik sözcük dağarcığınızı geliştirebilir, daha çok kelime kullanabilirsiniz.
• Kendinize daha çok güvenerek, akıcılıkla ve doğrulukla konuşabilirsiniz.
• Alacağınız sertifika ile yeni başvuracağınız işlerde diğer adaylardan öne geçebilirsiniz.
• Dil öğreniminin yanında alanında uzmanlaşmış öğretmenler sayesinde, iş hayatınıza yönelik kazanımlar elde edersiniz. 

 

 

Back to top